השמעת ברכת כלה בכניסה לחופה

למידע נוסף השאירו פרטים 👇

יש תאריך? יש אולם? יש קייטרינג? יש דיג'יי? יש ברכת כלה? אם את נמצאת במצב שבו את צריכה להחליט האם לעשות ברכת כלה לחתונה שלך או לא אנו כאן בכדי לעזור לך להחליט שכן. ללא קשר לכך שאת יכולה לעצב דיסק עם ברכת הכלה..יש יתרון עצום בלהקליט את ברכת הכלה ולהשמיע אותה רגע לפני שאת מתחילה לצעוד על השטיח לכיוון החופה בזמן שכל האורחים, המשפחה, והחתן מסתכלים עלייך.

אז למה כדאי לך להשמיע ברכת כלה בכניסה לחופה?

home wedding2 gallery3 300x269 - השמעת ברכת כלה בכניסה לחופה
חתן וכלה

א. בגלל התפילה – התפילה שאת אומרת בברכת הכלה היא מיוחדת במינה ומחברת בינך לבין בורא עולם ברגע כל כך חשוב ומיוחד. את אומרת תודה על כל מה שקיבלת עד היום, על הזיווג, על האהבה וכמובן מבקשת עתיד וורוד וטוב עם בן זוגך.

ב. בגלל המסורת – ברכה שכלה אומרת ברגעי מעמד החופה הינה מסורת ארוכת שנים והחלה לפני יותר מ600 שנה..זה הזמן שלך לקחת חלק במסורת היהודית ארוכת השנים ולהוסיף לחופה את ברכת הכלה המסורתית.

ג. בגלל החתן – הדברים שאת אומרת בברכת הכלה מכוונים לעתיד נישואייך עם בן זוגך. כמו כן רוב הכלות עושות את ברכת הכלה בהפתעה ולא משמיעות אותה לחתן ובכך החתן שומע ברגע החופה לראשונה את הקול שלך ואת ברכת הכלה..תוספת כוח ענקית לרגש שמתפרץ במעמד החופה המרגש..תפתיעי את החתן שלך עם ברכת כלה ותסתכלי לו בעניים ברגע ששומעים את זה באולם.

ד. בגלל האורחים – האורחים ייחשפו לברכת הכלה שלך לראשונה גם כן. בכך את מוסיפה מעמד מרגש עוד יותר לחופה שלכם..האורחים יחכו לראות אותך נכנסת לחופה אך במקום זה ישמעו ברקע את ברכת הכלה שהקלטת מבעוד מועד..יאזינו, יחכו בקוצר רוח לראות אותך כבר נכנסת.

ה. בשביל עצמך – ברכת הכלה היא משהו בשביל עצמך, בשביל הפנימיות שלך. תעשי את זה בשביל עצמך קודם כל. שאת אומרת את המילים החשובות הללו בברכה תתכווני אליהן כי זו התפילה שלך וזו הבקשה שלך מבורא עולם ברגע המיוחד כל כך בחייך. תחייכי, תתרגשי, תהני מכל רגע..כי זו הברכה שלך ורק שלך!

רוצה להקליט ברכת כלה מרגשת באולפן הקלטות ולהשמיע אותה בכניסה שלך לחופה? צרי קשר עם אולפני לי-רון והכיני ברכה מקורית ומיוחדת לחתונה!

לחזור למשהו ספציפי?

סגור