קצת עלינו

 

 

Liron Musicאולפני לי-רון, אולפן הקלטות ברמת גן אשר מציע הקלטות מקצועיות לזמרים וזמרות וכן גם הקלטת ברכות ודרשות לאירועים. אולפני לי-רון בעלי ניסיון של מעל ל-10 שנים בהקלטות של ברכות כלה. ברכת כלה מרגשת ואיכותית קשורה לרמת הידע והניסיון של האדם שאיתו את תעבדי..לנו יש את הידע והאוזן המוזיקלית בשביל להפוך את ברכת הכלה שלך למשהו מיוחד וייחודי..בין אם זה שילוב המוזיקה הספציפית שמתאימה לברכה שלך ובין אם זה העבודה שבה אנו מסבירים לך כיצד להגיש את הטקסט וכיצד לומר את הברכה נכון יותר.

המלצות

פשוט מושלם! מזכרת מדהימה מהיום המושלם! אני ובעלי לא מפסיקים לשים את הדיסק ועד היום (חודשיים אחרי החתונה) שומעים את ברכת הכלה שמשעמם ומתרגשים כל פעם מחדש.

דנה

עשיתי את זה כהפתעה לאישתי ליום נישואין הראשון שלנו..שמתי לה בדיסק את שיר הכניסה לחופה שלנו, שיר שמסמל עבורינו המון.. והיא הופתעה והתרגשה עד דמעות..ממליץ בחום!!

אביב

הייתי צריכה את הדיסק מוכן תוך יומיים ואני חייבת לציין לשבח את המקצועיות, השירות ואת המהירות! הכנתי את זה כמתנה לבעלי לירח דבש..וזה היה הצלחה מסחררת! אלופים!

מיתר

הזמנתי דרך האתר ברכת כלה מעוצבת ואת האמת ממש הופתעתי מהנחמדות והסבלנות של הנציג שדיבר איתי בטלפון, תוך יומיים זה היה מוכן ובאתי לקחת את זה..תודה על הכל!

אוראל

סגור