מתנה לכלה

למידע נוסף השאירו פרטים 👇

הבת שלך מתחתנת? החברה הכי טובה שלך הופכת להיות כלה? אתה החתן ואתה רוצה להפתיע את הכלה במתנה מקורית ביום החשוב בחייה, וגם בחייך?

זה הזמן להכין מתנה לכלה שהיא לא תשכח כל ימי חייה. אנו מזמינים אתכם לעצב עבורה דיסק מיוחד עם תמונה שלה או תמונה מהחתונה כולל כיתוב והקדשה אישית.

אז איך עושים מתנה לכלה? כמה שלבים פשוטים להכנת ההפתעה:

birckatcala 300x300 - מתנה לכלה
ברכת כלה על דיסק

בשלב הראשון אתם צריכים לשלוח לנו תמונה שלה או מספר תמונות. בנוסף, אנו נצטרך לקבל ממכם את הטקסט שתרצו שיהיה רשום על הדיסק. כמו כן, יש אפשרות לשים בתוך הדיסק את ברכת הכלה שלה אם היא הקליטה, אם לא, אפשר לשים שיר שהיא אוהבת או את שיר הכניסה לחופה.

בשלב השני אנו מעצבים את הדיסק עם החומרים הויזואליים והטקסטואליים ששלחתם לנו ביחד עם צריבה של הדיסק עם השיר או ההקלטה שהעברתם לנו, ושולחים לכם את התמונה לאישור לאחר שנסיים לעצב.

בשלב השלישי אם אישרתם לנו את הדיסק אנו שולחים להדפסה. במידה ותרצו שנבצע תיקונים נבצע אותם ונשלח לכם לאישור חוזר עד שתאשרו ותאהבו את הדיסק.

בשלב הרביעי, אנו מדפיסים את הדיסק בהדפסת לייזר איכותית שנשמרת לאורך זמן ולא מתקלפת או נהיית דהויה. איכות היא שם המשחק בהדפסה ולנו יש מדפסת איכותית במיוחד.

בשלב החמישי, אתם מגיעים אלינו בכדי לקחת את הדיסק שהכנו במיוחד עבורכם בכדי שתוכלו לתת לכלה במתנה.

בשלב השישי ביום החתונה או במסיבת הרווקות או בכל מועד שתבחרו להפתיע את הכלה, אתם מעניקים לה את הדיסק. היא תופתע עד השמיים ותרצה לדעת מה יש בתוכו, ואז תוכלו להשמיע לה ולהפתיע אותה מחדש בפעם השנייה!

רוצים להפתיע את הכלה ולשמח אותה עד השמיים? מחפשים מתנה מקורית לכלה? מצאתם! דיסק בעיצוב אישי לכלה עם הדפסת תמונה.

אל תוותרו על האופציה לתת מתנה לכלה, לשמח כלה זו מצווה..כל הטקסטים שתכתבו לה לא יהיו זהים להפתעה בקבלת הדיסק, כי איך אומרים? "תמונה שווה אלף מילים"..

לחזור למשהו ספציפי?

סגור