ברכת כלה – מה כדאי נוסח אישי או דתי?

למידע נוסף השאירו פרטים 👇

רבות מכלות ישראל מבקשות לבוא בברית הנישואין כאשר ברכת הכלה המוקלטת באולפן הקלטות מקצועי, מתנגנת בכניסה לחופה, ללא לחץ, ללא טעויות ובמקוריות רבה.
טרם החופה והקלטת הברכה, עלינו לענות על השאלה הנפוצה: "מה כדאי? ברכת כלה בנוסח אישי או דתי-מסורתי?".

ברכת כלה: לא עניין של חילוניות או דתיות

מרבית הכלות שבחרו בברכת הכלה יודעות למקם את רגע החופה וברכת הכלה כנקודה המרגשת ביותר ביום חתונתן, בעוד שגם גברים מקליטים היום ברכת חתן – ברכת הכלה בנוסחים המשתנים הפכה לנקודה המרגשת ביותר עבור הזוג הטרי.
טרם הקלטת ברכת הכלה באולפן הקלטות מקצועי, עליכן להיות סגורות על עצמכן: האם כדאי לבחור בברכת כלה בנוסח דתי-מסורתי או שמא כדאי לבחור בברכת כלה בנוסח אישי?
ברכת כלה אינה עניין של חובה יהודית אלא מסורת רבת שנים, המביאה את הכלה (ובעידן העכשווי גם את החתן) בנישואין טהורים, חתומים רוחניות ונקיים ממכשולי העבר.

בברכת כלה ישנם כמה נוסחים דתיים-מסורתיים שעברו במסורת עם השנים אותן הכלות הדתיות-מסורתיות נוהגות לבחור ואף גם הכלות החילוניות.
לחלופין, כלות ישראל יכולות לכתוב נוסח אישי משלהן הנהוג לרוב אצל הכלות החילוניות, אך גם כלות דתיות-מסורתיות יכולות לבחור בברכת כלה המנוסחת בהתאם לדרכן ומבט עולמן.
מכוון והמוח היהודי ידע עד ימנו להמציא המצאות מהפכניות, גם ברכת הכלה האישית יכולה להכיל בתוכה אלמנטים/משפטים משלובים מנוסח ברכת הכלה המסורתית ולמעשה תוכלו ליצור מעין שילוב מעניין המכיל בתוכו את ברכת הכלה הדתית-מסורתית עם הזווית האישית שלכן.

רגע לפני בחירת נוסח ברכת הכלה

wedding blessing 300x297 - ברכת כלה - מה כדאי נוסח אישי או דתי?
ברכת כלה להדפסה על דיסק

חשוב לזכור, להבדיל משנים עברו בהן אולפני ההקלטות שימשו רק זמרים וגורמי מקצוע בעולם הסאונד, בשנים האחרונות כלות וחתני ישראל נוהרים אל "אולפני לי-רון" המומחים בהקלטות לאירועים, להקליט הקלטות הקשורות לחתונה כמו: שיר וקליפ קבוצתי לחתונה, שיר וקליפ למסיבת רווקות/רווקים ועוד.

הקלטה נפוצה מאוד היא הקלטת ברכת כלה באולפן הקלטות מקצועי, "אולפני לי-רון" מקבלים אליהן מאות נשים בשנה (ולאחרונה גם גברים בקרב אופנת ברכת החתן) המבקשות להקליט את ברכת הכלה כדי למנוע טעויות, להיפטר מהלחץ של הקראה מול קהל גדול, לשלב מוזיקה ולדאוד לאיכות קול ברמת סאונד גבוהה.
אם כך, גם אם בחרתן ברכת כלה בנוסח דתי-מסורתי או בנוסח אישי, זכרו כי כל ברכת כלה נערכת בצורה מגוונת ומקורית.

החלטתכן על נוסח הברכה? זה הזמן להקליט את ברכת הכלה

הקלטת ברכת הכלה ב"אולפני לי-רון" היא הקלטה מקצועית השווה ברמתה לזמרים המקליטים להגיע שיר חדש, לשם כך במשך כל תהליך ההקלטה ילווה אתכן מפיק מוזיקאלי מקצועי עתיר ניסיון ומומחה בהקלטות לאירועים, המפיק יסייע לכן להקליט את ברכת הכלה בצורה טובה, יבצע חזרות אם צריך ויערוך את הקלטת ברכת הכלה בסיום.

חוששות מזיופים? תרשו לנו להרגיע אתכן, מלבד הסיוע של המפיק המוזיקאלי, ברכת הכלה תוקלט באולפן אקוסטי איכותי הכולל ציוד הקלטה ברמה גבוהה, תוכנות עריכה מתקדמות ושילובי אפקטים ותיקוני קול.
בסיום העבודה על הסאונד, ישלב המפיק המוזיקאלי אפקטים קוליים נוספים ומוזיקה לבחירה וישלים את תהליך הקלטת ברכת הכלה.

לחזור למשהו ספציפי?

סגור